Дельфінарій "Оскар"

Про Нас

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у мальовничому курорті Трускавець є єдиним закладом такого типу у Західній Україні. Його офіційне відкриття датується 31 жовтня 2015 року та попри короткий термін існування, дельфінарій став справжньою родзинкою цієї здравниці, а дельфіни та морські котики – улюбленцями всього регіону, і не тільки. Адже феєричні шоу з морськими жителями, доступне спілкування з ссавцями, плавання із ними – нікого не залишать байдужим.

Технічні параметри:

Проект цього дельфінарію розробляли спеціалісти згідно європейських стандартів. Будуючи даний комплекс фахівці створили умови, що максимально наближені до природних. Зокрема, головний басейн дельфінарію є одним з найбільших в Україні, глибина якого сягає шести метрів. Зроблений він у фасолеподібній формі, бо, як стверджують спеціалісти, це найбільш зручна форма для проживання дельфінів. Глядацькі трибуни розміщені півколом, що відкриває для глядача можливість спостерігати за усім, що відбувається в залі. Дещо меншим є інший басейн глибиною чотири метри, який призначений для проведення сеансів з дельфінотерапії. Між цими двома басейнами є шлюз, завдяки якому дельфіни можуть перепливати з однієї водойми в іншу. Втім постійним місцем проживання для морських мешканців цього дельфінарію все ж є головний басейн. Також у закладі є два окремі басейни, в яких проживають морські котики.

Про Нас, фото-1

ЧОРНОМОРСЬКІ

ДЕЛЬФІНИ

Про Нас, фото-2

МОРСЬКІ КОТИКИ

Про Нас, фото-3

КОМФОРТНІУМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ

Про Нас, фото-4

ЗРУЧНИЙ БАСЕЙНДЛЯ ТВАРИН

Про Нас, фото-5

ЗРУЧНЕМІСЦЕРОЗТАШУВАННЯ

Про Нас, фото-6

ЦІКАВЕ ДОЗВІЛЛЯ

Тварини та їхня популяція:

Загалом в трускавецькому «Оскарі» оселилися шість чорноморських афалін та два морські котики, які є улюбленцями не лише відвідувачів, а в першу чергу працівників дельфінарію та тренерів. Останні здійснюють цілодобовий нагляд за тваринами: тренують, годують, при потребі лікують під наглядом ветеринара та проводять із ними дозвілля, граючи у різноманітні ігри. Те, що тваринам в дельфінарії добре, свідчить їхня популяція: за останні два роки у мережі «Оскар» народився один морський котик та троє дельфінят, одне з яких саме у Трускавці.

Статус «Оскара»:

Штат дельфінарію складається з досвідчених спеціалістів. Зокрема, у відділі дельфінотерапії працюють дипломовані психологи з кількарічною практикою у даній галузі.

Наш дельфінарій претендує на статус науковий. Адже наші кваліфіковані люди працюють над популяцією рідкісних морських тварин, реабілітують постраждалих дельфінів, беруть участь у медичних конференціях та ведуть спостереження щодо впливу дельфінів на стан здоров’я дорослих і дітей.

Міжнародний рівень:

Дельфінарій «Оскар» у Трускавці вийшов на міжнародний рівень, адже його постійно відвідують іноземці. І не лише з метою подивитися на феєричне шоу з морськими жителями. Часто вони приїздять, аби пройти повні курси терапевтичних занять з дельфінами. Найбільший відсоток іноземців складають поляки, які приїжджають до нас цілими групами. Серед клієнтів також є багато громадян Польщі, Білорусі, Казахстану, Литви, Румунії, Китаю та Японії.

Ми в мережі